1

Przemyślane rozwiązania do mebli rozwijane przez lata dzięki partnerstwu z najlepszymi producentami mebli.

 

DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU

Pracownicy działu rozwoju i technolodzy to zespół ponad 20 inżynierów, którzy współpracując z producentami mebli tworzą nowe dedykowane rozwiązania dla sof i narożników, łóżek, leżanek, krzeseł i stołów, zawsze chętni do rozwiązywania problemów klientów.

WARSZTAT PRACY

Wsparciem dla prac inżynierskich jest własna prototypownia wyposażona w technologie umożliwiające wykonanie wzorów produktów w krótkim czasie, często bez konieczności stosowania zaawansowanych i drogich narzędzi. Dodatkowo własna narzędziownia pozwala na profesjonalne i szybkie wdrożenie prototypów do produkcji seryjnej.

REZULTATY

Produkty "szyte na miarę" stanowią większość wolumenu produkcyjnego naszej firmy. W ten sposób od dawna współpracujemy z najlepszymi fabrykami mebli i wspieramy ich sukces na rynku meblarskim. Wspólnie opracowujemy produkty poprawiające ergonomię, funkcjonalność i design mebli, takie jak mechanizmy podnóżków, podłokietników i oparć, a także nowoczesne funkcje spania w sofach oraz bogate kolekcje nóg i podstaw meblowych. Wyroby te są unikalne na rynku meblarskim.

bespoke