1

Kaip įmonė, STALMOT&WOLMET savininkai ir darbuotojai jaučiame įsipareigojimą gerinti gyvenimo kokybę per savo gaminius, aplinkosaugines technologijas ir naudojamus procesus, taip pat išlaikyti aukštus etikos standartus ir sąžiningumą.

 

APLINKOSAUGA

Siekiame, kad mūsų gamyba būtų kiek įmanoma neutralesnė anglies dioksido kiekiui, iki 2024 m. pabaigos sumažinsime savo anglies pėdsaką 10%, investuodami į fotovoltines elektrines kiekvienoje gamybos vietoje, įrengdami vėjo turbinas, šilumos siurblius, atgaudami energiją iš šildymo procesus ir rekuperacines sales bei investicijas į lietaus vandens rezervuarus, žaliavų suvartojimo mažinimą ir logistikos optimizavimą bei tiekimo grandinių trumpinimą, išmetimų į aplinką mažinimą investuojant į modernias technologijas.

SOCIALINĖ

Mes palaikome ir gerbiame darbuotojų teises, rūpinamės orumu ir lygybe, taip pat darbo ir gaminių sauga, sveikata ir gerove. Dalyvaujame socialinėse akcijose, remiame vietos ir šalies socialinės rūpybos organizacijas.

VALDYMAS

Įmonės valdymas susideda iš procedūrų, standartų ir kontrolės priemonių, įdiegtų siekiant užtikrinti efektyvų valdymą, tobulinti sprendimų priėmimo procesus, laikytis įstatymų ir teisės aktų bei tenkinti išorės suinteresuotųjų šalių poreikius. Esame įsipareigoję laikytis aukštų etikos standartų, privatumo apsaugos ir duomenų saugumo.

sustainability